Kanlux - 33640 S A60 7W E27 CCT WiFi vezérlésű SMART LED fényforrás, E27 foglalat, 806 lm, 7W teljesítmény, 15000 h élettartammal, 220-240 V, 2700-6500 K (Kanlux 33640) (33640)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 33640 S A60 7W E27 CCT WiFi vezérlésű SMART LED fényforrás, E27 foglalat, 806 lm, 7W teljesítmény, 15000 h élettartammal, 220-240 V, 2700-6500 K (Kanlux 33640)
| Termék ID: | #6028160 |
| Cikkszám: | 33640 |
| EAN kód: | 5905339336408 |
| Élettartam: | 15000 h |
| Fényerő: | 806 lm |
| Foglalat fajtája: | E27 |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/KANLUX/katalog_KANLUX_2022_hu.pdf |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7W |
| Névleges üzemi frekvencia: | 50 Hz |
| Sugárzási szög: | 320° |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500K |
| Színhőmérséklet besorolása: | változtatható |
| Színvisszaadási index: | Ra>80 |
| Vámtarifaszám: | 85395200 |