Kanlux - 33641 S A60 9W E27 RGBCCT WiFi vezérlésű SMART LED RGB fényforrás, E27 foglalat, 806 lm, 9W teljesítmény, 15000 h élettartammal, 220-240 V, 2700-6500 K (Kanlux 33641) (33641)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 33641 S A60 9W E27 RGBCCT WiFi vezérlésű SMART LED RGB fényforrás, E27 foglalat, 806 lm, 9W teljesítmény, 15000 h élettartammal, 220-240 V, 2700-6500 K (Kanlux 33641)
| Termék ID: | #6031151 |
| Cikkszám: | 33641 |
| EAN kód: | 5905339336415 |
| Élettartam: | 15000 h |
| Fényerő: | 806 lm |
| Foglalat fajtája: | E27 |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/KANLUX/katalog_KANLUX_2022_hu.pdf |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 9W |
| Névleges üzemi frekvencia: | 50 Hz |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500K |
| Színhőmérséklet besorolása: | változtatható RGB |
| Színvisszaadási index: | Ra>80 |
| Vámtarifaszám: | 85395200 |