Kanlux - 33643 S GU10 4, 7W RGBCCT WiFi vezérlésű SMART LED RGB fényforrás, GU10 foglalat, 325 lm, 4, 7W teljesítmény, 15000 h élettartammal, 220-240 V, 2700-6500 K (Kanlux 33643) (33643)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 33643 S GU10 4,7W RGBCCT WiFi vezérlésű SMART LED RGB fényforrás, GU10 foglalat, 325 lm, 4,7W teljesítmény, 15000 h élettartammal, 220-240 V, 2700-6500 K (Kanlux 33643)
| Termék ID: | #6027238 |
| Cikkszám: | 33643 |
| EAN kód: | 5905339336439 |
| Élettartam: | 15000 h |
| Fényerő: | 325 lm |
| Foglalat fajtája: | GU10 |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/KANLUX/katalog_KANLUX_2022_hu.pdf |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4,7W |
| Névleges üzemi frekvencia: | 50 Hz |
| Sugárzási szög: | 110° |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500K |
| Színhőmérséklet besorolása: | változtatható RGB |
| Színvisszaadási index: | Ra>80 |
| Vámtarifaszám: | 85395200 |