Kanlux - 33746 IQ-LED A67 N 19W-WW LED fényforrás, E27 foglalat, 2452 lm, 19W teljesítmény, 15000 h élettartammal, 220-240 V, 2700 K (Kanlux 33746) (33746)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 33746 IQ-LED A67 N 19W-WW LED fényforrás, E27 foglalat, 2452 lm, 19W teljesítmény, 15000 h élettartammal, 220-240 V, 2700 K (Kanlux 33746)
| Termék ID: | #6030017 |
| Cikkszám: | 33746 |
| EAN kód: | 5905339337467 |
| Élettartam: | 15000 h |
| Fényerő: | 2452 lm |
| Foglalat fajtája: | E27 |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/KANLUX/katalog_KANLUX_2022_hu.pdf |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 19W |
| Névleges üzemi frekvencia: | 50/60 Hz |
| Sugárzási szög: | 200° |
| Színhőmérséklet: | 2700K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Színvisszaadási index: | Ra>80 |
| Vámtarifaszám: | 85395200 |