Kanlux - 34965 TOMIv2 2, 9W GU10-WW LED fényforrás, GU10 foglalat, 240lm, 2, 9W teljesítmény, 25000h élettartammal, 220-240V, 3000K ( Kanlux 34965 ) (34965)
0 / 5
0 / 5
A Kanlux TOMI v2 egy új, még hatékonyabb kialakítású fényforrás, amely magas fényparamétereket biztosít. A matt borításnak köszönhetően a fény egyenletesen oszlik el. Ezen túlmenően ezeket a fényforrásokat nagy fényhasznosítás jellemzi.
| Termék ID: | #6028637 |
| Cikkszám: | 34965 |
| EAN kód: | 5905339349651 |
| Élettartam: | 25000 h |
| Fényerő: | 240 lm |
| Foglalat fajtája: | GU10 |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/KANLUX/katalog_KANLUX_2022_hu.pdf |
| Led típusa: | SMD LED |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 2,9W |
| Névleges üzemi frekvencia: | 50/60 Hz |
| Sugárzási szög: | 100° |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Színhőmérséklet besorolása: | melegfehér |
| Színvisszaadási index: | >80 |
| tápellátás: | 220-240 V |
| Termékcsalád: | LED SPOT FÉNYFORRÁS |