Kanlux - 34970 LED GU10 6, 5W 530lm 4000K 120° 6, 5W TOMIv2 6, 5W GU10-NW fényforrás régi kód: 22825 (34970)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 34970 LED GU10 6,5W 530lm 4000K 120° 6,5W TOMIv2 6,5W GU10-NW fényforrás régi kód: 22825
| Termék ID: | #6030795 |
| Cikkszám: | 161474 |
| Átlagos élettartam: | 20000 h |
| Bp, Albertirsai úti raktár: | 50 |
| Bp, Fehérvári úti raktár: | 17 |
| Fényáram: | 520 lm |
| Foglalat: | GU10 |
| Frekvencia tartomány (Hz): | 50/60 Hz |
| Garancia: | 2 év gyártói garancia |
| Készlet elérhetőség: | Azonnal készletről átvehető |
| Kiszerelés: | 1 darab |
| Szegedi raktár: | 6 |
| Tömeg: | 64 g |
| Vámtarifa kód: | 85395000 |