Kanlux - 36688 IQ-LED G45E14 3, 4W-WW fényf. LED E14 gömb 3, 4W 470lm 2700K (27300, 33734) (36688)
0 / 5
0 / 5
KANLUX 36688 IQ-LED G45E14 3,4W-WW fényf. LED E14 gömb 3,4W 470lm 2700K (27300, 33734)
| Termék ID: | #6027529 |
| Cikkszám: | 161463 |
| EAN kód: | 5905339366887 |
| Átlagos élettartam: | 15000 h |
| Bp, Albertirsai úti raktár: | 7 |
| Fényáram: | 470 lm |
| Foglalat: | E14 |
| Frekvencia tartomány (Hz): | 50/60 Hz |
| Garancia: | 2 év gyártói garancia |
| Készlet elérhetőség: | Azonnal készletről átvehető |
| Kiszerelés: | 1 darab |
| Színhőmérsélet: | 2700 |
| Teljesítmény: | 3.4 W |
| Tömeg: | 44 g |
| Vámtarifa kód: | 85395000 |