Kanlux - 36W 4000K E40 LED fényforrás Kanlux (KL 37348)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030625 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 6000 Lumen |
| Fényforrás alakja: | speciális |
| Foglalat: | E40 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 90mm X 230mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 36W |