Kanlux - 4W 1800K E27 filament LED fényforrás Kanlux (KL 33519)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033826 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 250 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 125mm x 178mm |
| Működtető feszültség: | 230 V |
| Sugárzási szög: | 320° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4W |