Kanlux - 5, 9W 4000K E14 LED fényforrás Kanlux (KL 36695)
0 / 5
0 / 5
A Kanlux IQ-LED fotobiológiai biztonságot, szembarát színhőmérsékletet és megbízhatóságot jelent, mindezt a klasszikus G45 kialakításban. Az IQ-LED izzók teljes használati kényelmet és biztonságot biztosítanak.
| Termék ID: | #6033077 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 806 Lumen |
| Fényforrás alakja: | kisgömb |
| Foglalat: | E14 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 45mm x 82mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 240° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 5,9W |