Kanlux - 5W 3000K 120° MR16 LED fényforrás Kanlux (KL 22704)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030640 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 300 Lumen |
| Foglalat: | G5,3 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50mm X 51mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 5W |