Kanlux - 6, 5W 4000K E27 LED fényforrás Kanlux (KL 26768)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032969 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 806 Lumen |
| Fényforrás alakja: | kisgömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 45mm x 77mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 240° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 6,5W |