Kanlux - 7, 2W 4000K E27 LED fényforrás Kanlux (KL 33763)
0 / 5
0 / 5
A Kanlux IQ-LED fotobiológiai biztonságot, a szem számára kedvező színhőmérsékletet és megbízhatóságot jelent. Az új LIFE modellek a természetes fényhez hasonló fényt biztosítanak. Az IQ-LED LIFE termékekben csökkentettük a kék fény mennyiségét (LESS BLUE), ami befolyásolja a felhasználó hangulatát és jólétét, miközben megmarad a fényforrás teljes funkcionalitása. A Kanlux IQ-LED LIFE lámpákat a természetes színek magas szintű átatása (Ra90).
| Termék ID: | #6027216 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 806 Lumen |
| Fényforrás alakja: | gömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 60mm x 102mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 220° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 7,2W |