Kanlux - 9W 6000K GX53 LED fényforrás Kanlux (KL 22424)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031243 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 600 Lumen |
| Foglalat: | GX53 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 75mm x 25mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 110° |
| Színhőmérséklet: | hideg fehér |
| Teljesítmény: | 9W |