Kanlux - A60 5W E27 230lm 1800K (29642)
0 / 5
0 / 5
Az Specifikációk:EAN13: 5905339296429 Szín: borostyán Búra anyaga: üveg Átmérő [mm]: 60 Mélység [mm]: 60 Súly: 30g Értékesítési egység: darab Gyűjtőcsomagolás: 10 Névleges feszültség [V]: 220-240 AC Névleges frekvencia [Hz]: 50 Fényforrások: A60 Dióda típusa: LED FILAMENT Bekapcsolt üzemmód energiafogyasztása Pon [W]: 5 Energiafogyasztás bekapcsolt üzemmódban (kWh/1000 óra): 5 Névleges áramérték [mA]: 40 Foglalat: E27 Fényforrás hasznos fényárama Φuse [lm]: gömb (360°) Egyenértékű teljesítményre való utalás [W]: 23 W Színhőmérséklet [K]: 1800 K Ra színvisszaadási index: 80 Fényforrás színe: szuper meleg Bekapcs/kikapcs ciklusok száma: ≥15000 Fényforrás névleges élettartama [h]: 15000 Higanytartalom: nem Fényerőszabályozható: nem Kształt zarówki: standard Méret: Magasság [mm] 104, Szélesség [mm] 60
| Termék ID: | #6033281 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 230 lm |
| Fényhasznosítás: | 46 lm/W |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 5 W |
| Sugárzási szög: | 320 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |