Kanlux - E27 17W 2000lm (29020)
0 / 5
0 / 5
LED E27 17W Kanlux EBRI WW melegfehér 2000 lumen 29020 A Kanlux Ebri a legújabb fejlesztésű Kanlux izzó, mely a LED fényforrások között kiemelkedtő teljesítménnyel bír. 17W teljesítményű és 2000 lumen fényárammal rendelkezik. Tulajdonságok 17W teljesítmény 2000 lumen fényáram Több mint 100 lumen wattonként 190 fokos fényszórási szög Elérhető meleg fehér és semleges fehér színben
| Termék ID: | #6030441 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 2000 lm |
| Névleges teljesítmény: | 17 W |
| Sugárzási szög: | 190 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |