Kanlux - GU10 6W 3000K 430lm 30190
5 / 5
5 / 5
MIO LED SMD GU10 Fényforrás színe: meleg fehér Teljesítmény(W): 6 W Súly(g): 66 Gyűjtő csomagolás(db): 1 Fényáram(lm): 430 lm Fényforrás élettartama(h): 20000 h TC szín hőmérséklet(Tc[K]): 3000 K Foglalat tipusa: GU10 Hálózati feszültség(V): 220-240 V Névleges frekvencia(Hz): 50/60 Hz Fényforrás fajtája: LED SMD Sugárzási szög(°): 120° Energetikai hatásfok osztálya: A+ NEM fényerőszabályozható. Megfelel az európai szabványoknak: +
| Termék ID: | #6030791 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 430 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Típus: | LED izzó |