Kanlux - GU10 7W 580lm 6500K (29808)
0 / 5
0 / 5
A Kanlux IQ-LED fotobiológiai biztonságot, a szem számára kedvező színhőmérsékletet és üzembiztonságot jelent, mindez mosz új GU10 foglalat kivitelében. Az IQ-LED fényforrások teljes kényelmet és biztonságot nyújtanak a használat során, amit a TÜV Rheinland tanúsítványa is igazol. Specifikációk:EAN13: 5905339298089 Búra anyaga: műanyag Átmérő [mm]: 50 Mélység [mm]: 50 Súly: 50g Értékesítési egység: darab Gyűjtőcsomagolás: 20 : F Névleges feszültség [V]: 220-240 AC Névleges frekvencia [Hz]: 50 Fényforrások: PAR16 Dióda típusa: LED SMD Névleges teljesítmény [W]: 7 Bekapcsolt üzemmód energiafogyasztása Pon [W]: 7 Energiafogyasztás bekapcsolt üzemmódban (kWh/1000 óra): 7 Névleges áramérték [mA]: 61 Foglalat: GU10 Fényforrás hasznos fényárama Φuse [lm]: keskeny kúp alakban (90°) Egyenértékű teljesítményre való utalás [W]: 85 W Színhőmérséklet [K]: 6500 K Ra színvisszaadási index: 95 Fényforrás színe: hideg fehér Bekapcs/kikapcs ciklusok száma: ≥40000 Fényforrás névleges élettartama [h]: 25000 Higanytartalom: nem Fényerőszabályozható: nem Kształt zarówki: spot Méret: Magasság [mm] 57, Szélesség [mm] 50
| Termék ID: | #6030862 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 580 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Színhőmérséklet: | 6400 K |
| Színvisszaadási index: | 95 % |
| Típus: | LED izzó |