Kanlux - IQ-LED GU10 6, 5WS3-WW fényf (35243) - dreamlighting
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #6027537 |
| EAN kód: | 5905339352439 |
| Anyag: | Műanyag |
| Átmérő (mm): | 50 mm |
| Élettartam (óra): | 25000 óra |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | GU10 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 40000 |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 535 lm |
| Magasság (mm): | 57 mm |
| Sugárzási szög: | 90° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szín: | Ezüst |
| Színhőmérséklet (K): | 2700 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra >95 |
| Teljesítmény (W): | 6.5 W |
| Típus: | GU10 |