Kanlux - LED E14 6.5W Kanlux DUN E14-WW 23437 (23437)
0 / 5
0 / 5
A kisméretű Kanlux DUN egy gyertya formájú fényforrás E14 foglalattal. A termék hosszú élettartama a LED SMD diódák és a kerámia ház kombinációjának köszönhető. A Kanlux DUN fényforrásokat magas fényhatékonyság jellemzi. Tökéletes fali lámpákban vagy csillárokban olyan helyeken, ahol a kis fényforrás ellenére nagy fényerőt szeretnénk biztosítani.
Névleges feszültség [V]: 220-240 AC
Színhőmérséklet [K]: 3000
Foglalat: E14
Fényforrás névleges élettartama [h]: 20000
Fényforrás hasznos fényárama[lm]: 806
Bekapcsolt üzemmód energiafogyasztása Pon [W]: 6,5
| Termék ID: | #6029979 |
| Fényáram (lumen) érték: | 806 lumen |
| Fényhasznosítás: | 124 lumen/W |
| Garancia: | 1 év |
| Helyettesíthető normál izzó: | 50W |
| LED égő színhőmérséklet: | 3000 K |
| LED izzó forma: | Gyertya forma |
| Névleges teljesítmény: | 6.5 W |
| Sugárzási szög: | 200 ° |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |
| Színvisszaadási index: | Ra> 80 |