Kanlux - LED E14 Kanlux IQ-LED C35E14 3, 4W-WW gyertya 36682 (36682)
0 / 5
0 / 5
LED E14 4,2W Kanlux IQ-LED C37E14 4,2W-WW gyertya 33728
Szín: fehér
Fényerőszabályozható: nem
Szélesség [mm]: 37
Magasság [mm]: 102
Mélység [mm]: 37
Átmérő [mm]: 37
Névleges feszültség [V]: 220-240 AC
Névleges frekvencia [Hz]: 50
Névleges teljesítmény [W]: 3,4
Teljes mért fényáram [lm]: 470
Névleges sugárzási szög [°]: 300
Fényforrás színe: meleg fehér
Foglalat : E14
Fényforrás névleges élettartama [h]: 25000
| Termék ID: | #6029307 |
| Fényáram (lumen) érték: | 470 lumen |
| Fényhasznosítás: | 120 lumen/W |
| Garancia: | 3 év |
| Helyettesíthető normál izzó: | 40W |
| LED égő színhőmérséklet: | 2700 K |
| LED izzó forma: | Gyertya forma |
| Névleges teljesítmény: | 3.4 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |