Kanlux - LED E27 13, 6W Kanlux iQ-LEDDIM A60 13, 6W-WW dimmelhető (33726)
0 / 5
0 / 5
Kanlux IQ LED dimmelhető (szabályozható) LED izzó, mely a legmagasabb minőségű alkatrészekből épül fel, német alapokkal. Kanlux IQ-LED biztonságot, szembarát színhőmérsékletet és megbízhatóságot jelent. Tulajdonságok
Szabályozható
Színhőmérséklet: 2700K (meleg fehér)
Fényáram: 1521 lm
Élettartam: kb. 25.000 óra
TÜV Rheinland minősítés
Fejlett technológia A Kanlux IQ-LEDDIM 4 fontos lépcsőben készül el:
Optikai rendszer - Egyenletes fényszórásért
LED modul - Nagy gonddal válogatott LED-ek, melyek a legmagasabb minőségű fényt biztosítják.
Meghajtó - A PSU biztosítja a LED-ek megfelelő működését. A Kanlux IQ-LEDDIM kialakítása biztosítja, hogy a fényforrás stabilan működjön, és ne legyen villódzó hatása.
Ház - A ház megfelelő kialakítása biztosítja a PSU és a LED modul megfelelő működési hőmérsékletét.
30 év tapasztalat és tudás egyetlen izzóban! Kanlux!
| Termék ID: | #6030487 |
| Energia besorolás: | E |
| Fényáram (lumen) érték: | 1521 lumen |
| Fényhasznosítás: | 112 lumen/W |
| Garancia: | 3 év |
| Helyettesíthető normál izzó: | 100W |
| LED égő színhőmérséklet: | 2700 K |
| LED izzó forma: | Normál forma |
| Névleges teljesítmény: | 13.6 W |
| Sugárzási szög: | 220 ° |
| Szabályozható fényerő: | Igen |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |