Kanlux - LED E27 18W KANLUX XLED A70 filament 2700K 29648 (29648)
4 / 5
4 / 5
A Kanlux XLED egyesíti a hagyományos izzók és a modern LED fényforrások legjobb tulajdonságait. Az A70 üveg test hagyományos izzó alakban elrejtett méretet jelent és a LED diódák olyan elhelyezése jellemzi, hogy a fény minden irányban terjed.
Szélesség [mm]: 70
Magasság [mm]: 126
Mélység [mm]: 70
Átmérő [mm]: 70
Névleges feszültség [V]: 220-240 AC
Névleges frekvencia [Hz]: 50
Névleges áramérték [mA]: 130
Névleges teljesítmény [W]: 18
Teljes mért fényáram [lm]: 2450
Névleges sugárzási szög [°]: 320
Búra anyaga: üveg
Fényforrások: A70
Dióda típusa: LED FILAMENT
Fényforrás színe: meleg fehér (2700K)
Foglalat : E27
Fényforrás névleges élettartama [h]: 15000
| Termék ID: | #6033735 |
| Energia besorolás: | D |
| Fényáram (lumen) érték: | 2450 lumen |
| Fényhasznosítás: | 163 lumen/W |
| Garancia: | 2 év |
| Helyettesíthető normál izzó: | 150W |
| LED égő színhőmérséklet: | 2700 K |
| LED izzó forma: | Normál forma |
| Névleges teljesítmény: | 18 W |
| Sugárzási szög: | 320 ° |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |
| Színvisszaadási index: | Ra> 80 |