Kanlux - LED E27 4W Kanlux xLED ST64 filament 1800K 33517 (33517)
0 / 5
0 / 5
A Kanlux XLED ötvözi a hagyományos izzók és a modern LED-fényforrások legjobb tulajdonságait. Ezért beszélünk róla úgy, hogy ez az első igazi "LED-izzó". A LED-ek oly módon vannak elrendezve, hogy a fény minden irányban terjedjen, és a megvilágítási szög akár 320 fok legyen! Az ST64 verzió aranyszínű árnyalatú üvegből készült, amely hangsúlyozza a fényforrás meleg fényét, és további, nemes eleganciát ad neki. Mérete: ⌀ 64 x 140mm
| Termék ID: | #6031017 |
| Energia besorolás: | E |
| Fényáram (lumen) érték: | 250 lumen |
| Fényhasznosítás: | 62.5 lumen/W |
| Garancia: | 2 év |
| Helyettesíthető normál izzó: | 60W |
| LED égő színhőmérséklet: | 1800 K |
| LED izzó forma: | ST64 vintage |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Sugárzási szög: | 320 ° |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |
| Színvisszaadási index: | Ra> 80 |