Kanlux - LED E27 7, 8W Kanlux IQ-LED A60 NW fényforrás 36677 (36677)
0 / 5
0 / 5
A Kanlux IQ-LED fotobiológiai biztonságot, szembarát színhőmérsékletet és megbízhatóságot jelent, és mindezt megőrzi a klasszikus normál izzó kivitelben. Az IQ-LED izzók teljes kényelmet és biztonságot nyújtanak, amit a TÜV Rheinland tanúsítvány is megerősít. Amennyiben szeretné fényerőszabályzóval használni a terméket, úgy keresse a fényerőszabályozható verziót áruházunkban!
| Termék ID: | #6028493 |
| Fényáram (lumen) érték: | 1055 lumen |
| Fényhasznosítás: | 135 lumen/W |
| Garancia: | 3 év |
| Helyettesíthető normál izzó: | 75W |
| LED égő színhőmérséklet: | 4000 K |
| LED izzó forma: | Normál forma |
| Névleges teljesítmény: | 7.8 W |
| Sugárzási szög: | 220 ° |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |