Kanlux - LED E27 Kanlux IQ-LED G45 5, 9W-NW kis gömb 36698 (36698)
0 / 5
0 / 5
LED E27 Kanlux IQ-LEDDIM G45 5,9W-NW kis gömb 36698 Hálózati feszültség(V): 220-240 V Névleges frekvencia(Hz): 50 Foglalat tipusa: E27 Fényforrás fajtája: LED SMD Teljesítmény(W): 5,9 Fényforrás színe: neutrál fehér Fényáram(lm): 806 lm Fényforrás élettartama(h): 25000h
| Termék ID: | #6033652 |
| Fényáram (lumen) érték: | 806 lumen |
| Fényhasznosítás: | 136 lumen/W |
| Garancia: | 3 év |
| Helyettesíthető normál izzó: | 60W |
| LED égő színhőmérséklet: | 4000 K |
| LED izzó forma: | Kis gömb forma |
| Névleges teljesítmény: | 5.9 W |
| Sugárzási szög: | 200 ° |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |