Kanlux - LED GU10 1.2W Kanlux TOMIv2 LED WW 3000K 105 lumen 120° 34962 (34962)
0 / 5
0 / 5
A Kanlux TOMIv2 LED -fényforrások hibrid hűtőborda kialakítást használnak, ami sokkal hatékonyabbá teszi a hőcserét a környezettel. A Kanlux TOMIv2 LED ház fehér színe tetszetősebbé teszi a fényforrást, a matt diffuzor segítségével a fény pedig egyenletesen oszlik el.
Foglalat: GU10
Bekapcsolt üzemmód energiafogyasztása:1.2W
Színhőmérséklet: 3000K
Fényforrás hasznos fényárama: 105lm
Fényforrás névleges élettartama: 25000 óra
PHILIPS, OSRAM, KANLUX, INESA és S-LIGHTLED fényforrások, LED-izzók és LED-szalagok magánszemélyeknek, viszonteladóknak és kivitelezőknek
| Termék ID: | #6031414 |
| Energia besorolás: | F |
| Fényáram (lumen) érték: | 105 lumen |
| Fényhasznosítás: | 80 lumen/W |
| Garancia: | 2 év |
| Helyettesíthető halogén izzó: | 10 W |
| LED égő színhőmérséklet: | 3000 K |
| Méret: | 56x50 mm |
| Névleges teljesítmény: | 1.2 W |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |