Kanlux - LED GU10 2, 5W Kanlux iQ-LEDEX NW 4000K 450lm 33769 (33769)
0 / 5
0 / 5
Hosszú élettartamú és kiemelkedően takarékos izzó (energetikai besorolás: A) a Kanlux IQ-LEDEX sorozatból.
Névleges feszültség [V]: 220-240 AC
Bekapcsolt üzemmód energiafogyasztása Pon [W]: 2,5
Fényforrás hasznos fényárama Φuse [lm]: 450
Színhőmérséklet [K]: 4000
Foglalat: GU10
Fényforrás névleges élettartama [h]: 50000
| Termék ID: | #6028559 |
| Fényáram (lumen) érték: | 450 lumen |
| Fényhasznosítás: | 180 lumen/W |
| Garancia: | 3 év |
| Helyettesíthető halogén izzó: | 50 W |
| LED égő színhőmérséklet: | 4000 K |
| Névleges teljesítmény: | 2.5 W |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |