Kanlux - LED GU10 4, 7W Kanlux Smart LED RGBCCT 33643 (33643)
0 / 5
0 / 5
A Kanlux SMART sorozat izzói úgy lettek megtervezve, hogy lehetővé tegyék minden otthon egyszerű modernizálását. Vezérlésük mobilalkalmazás segítségével, Wi-Fi-n vagy Bluetooth-on keresztül történhet. A Kanlux SMART izzók a következő funkciókkal rendelkeznek: fényerőszabályozás, a fehér szín (CCT) és a színes világítás (RGB) fokozatmentes váltása, amelyet 16 millió színből álló palettáról választhat. A még kényelmesebb használat érdekében a Kanlux SMART izzókat hangutasítással (Google Assistant/Alexa) is vezérelheti. Szín: fehér Vezérlés: APP, WiFi 2,4 GHz, Bluetooth, Google/Alexa hangvezérlés, TUYA támogatás Szélesség [mm]: 50 Magasság [mm]: 54 Mélység [mm]: 50 Átmérő [mm]: 50 Higanytartalom: nem Névleges feszültség [V]: 220-240 AC Névleges frekvencia [Hz]: 50 Névleges teljesítmény [W]: 4.7 Teljes mért fényáram [lm]: 400 Névleges sugárzási szög [°]: 110 Dióda típusa: LED SMD Fényforrás színe: meleg fehér, fehér, hideg fehér, RGB Foglalat : GU10 Fényforrás névleges élettartama [h]: 15000 Bekapcs/kikapcs ciklusok száma: ≥25000 Fényforrás alakja: spot Energiahatékonysági osztály: F Fényforrás hasznos fényárama Φuse [lm]: 325 A korrelált színhőmérséklet [K]: 2700-6500
| Termék ID: | #6033335 |
| Energia besorolás: | F |
| Fényáram (lumen) érték: | 325 lumen |
| Fényhasznosítás: | 70 lumen/W |
| Garancia: | 2 év |
| Helyettesíthető halogén izzó: | 40 W |
| Méret: | 50x54 mm |
| Névleges teljesítmény: | 4.7 W |
| Sugárzási szög: | 110 ° |
| Szabályozható fényerő: | Igen |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |
| Színvisszaadási index: | Ra> 80 |