Kanlux - LED GU10 4, 9W Kanlux Tomi LED v2 CW 6500K 400lumen 34966 (34966)
0 / 5
0 / 5
KANLUX TOMI LED v2 GU10-CW LED fényforrás 4,9W hideg fehér A GU10 foglalattal rendelkező legtöbb meglévő lámpatesttel kompatibilis. Magas Ra>80 színvisszaadási index. MATT előlap - 120° sugárzási szög A hőelvezetés hibrid szerkezetű (thermoplastic réteg alumínium héjjal), így a hőcsere a környezettel lényegesen kisebb, ezért a TOMI fényforrások által felhasznált energia hatékonyabb, mint az üveg lámpatestekben. A műanyag fehér színe és a matt üveg előlap modern és elegáns megjelenést biztosít, így bármilyen enteriőrben alkalmazható. E fényforrások nagyobb területek megvilágítását teszik lehetővé, mint a hagyományos halogén fényforrások, mivel szélesebb fényszórási szöggel rendelkeznek és a matt előlap alkalmazásával a fényt egyenletesen szórják szét. Hidegfehér fényű (6500K) 230V/GU10 LED égő spotlámpákba, 35W-os halogén izzó helyettesítésére. PHILIPS, OSRAM, KANLUX, INESA, EMOS és S-LIGHTLED fényforrások, LED-izzók és LED-szalagok magánszemélyeknek, viszonteladóknak és kivitelezőknek.
| Termék ID: | #6029484 |
| Energia besorolás: | F |
| Fényáram (lumen) érték: | 400 lumen |
| Fényhasznosítás: | 81 lumen/W |
| Garancia: | 1 év |
| Helyettesíthető halogén izzó: | 35 W |
| LED égő színhőmérséklet: | 6500 K |
| Méret: | 56x50 mm |
| Névleges teljesítmény: | 4.9 W |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |
| Színvisszaadási index: | Ra> 80 |