Kanlux - LED GU10 6, 5W Kanlux IQ-LED NW 4000K 515lm 110° (35241)
0 / 5
0 / 5
LED GU10 6,5W Kanlux IQ-LED NW 4000K 515lm 110° Fedezze fel az új IQ-LED fényforrásunkat, mely sokféle termékhez illik, tökéletesen ötvözve a modern gyártási technológiákat az attraktív megjelenéssel. A termék ezüst színű, három színhőmérsékletben kapható: melegfehér (WW), hidegfehér(CW), natúr, természetes fehér (NW). Az IQ-LED család egyedi megjelenésű és a legmagasabb minőségű alkatrészekből készül, így a jó világítási paraméterek mellett energia megtakarítást eredményez. Az IQ-LED termékcsalád további előnye a 3 éves garancia. Az IQ-LED fényforrásban alkalmazott innovatív SMD diódáknak és a lencse formájának köszönhetően a termék megjelenése hasonló a COB fényforrásokhoz. A diódák hosszú, akár 25.000 óráig terjedő élettartamúak az alumínium háznak köszönhetően, mely hatékonyan vezeti el a diódák által termelt hőt. Az IQ-LED magas (Ra: ≥95) színvisszaadással rendelkezik, így a színeket nem torzítja, a termék megkapta a szembarát minősítést is.
| Termék ID: | #6032593 |
| Fényáram (lumen) érték: | 515 lumen |
| Fényhasznosítás: | 79 lumen/W |
| Garancia: | 3 év |
| Helyettesíthető halogén izzó: | 50 W |
| LED égő színhőmérséklet: | 4000 K |
| Méret: | 57x50 mm |
| Névleges teljesítmény: | 6.5 W |
| Sugárzási szög: | 110 ° |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |
| Színvisszaadási index: | Ra> 95 |