Kanlux - LED GU10 6, 5W Kanlux TOMI LED v2 NW 4000K 530lumen 120° 34970 (34970)
0 / 5
0 / 5
Kanlux TOMI LED v2 GU10 6,5W NW 4000K 530lumen (34970) A Kanlux TOMI v2 egy új, még hatékonyabb kialakítású fényforrás, amely magas fényparamétereket biztosít. A matt borításnak köszönhetően a fény egyenletesen oszlik el. Ezen túlmenően ezeket a fényforrásokat nagy fényhasznosítás jellemzi. A legtöbb GU10 foglalattal rendelkező lámpatesttel kompatibilis. MATT előlap - 120°sugárzási szög A hőelvezetés hibrid szerkezetű (thermoplastic réteg alumínium héjjal), így a hőcsere a környezettel lényegesen kisebb, ezért a TOMI fényforrások által felhasznált energia hatékonyabb, mint az üveg lámpatestekben. A műanyag fehér színe és a matt üveg előlap modern és elegáns megjelenést biztosít, így bármilyen enteriőrben alkalmazható. E fényforrások nagyobb területek megvilágítását teszik lehetővé, mint a hagyományos halogén fényforrások, mivel szélesebb fényszórási szöggel rendelkeznek és a matt előlap alkalmazásával a fényt egyenletesen szórják szét.
| Termék ID: | #6033133 |
| Energia besorolás: | A+ |
| Fényáram (lumen) érték: | 530 lumen |
| Fényhasznosítás: | 82 lumen/W |
| Garancia: | 1 év |
| Helyettesíthető halogén izzó: | 40 W |
| LED égő színhőmérséklet: | 4000 K |
| Méret: | 56x50 mm |
| Névleges teljesítmény: | 6.5 W |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |
| Színvisszaadási index: | Ra> 80 |