Kanlux - LED GU10 6.5W Kanlux IQ-LED WW 2700K 510lm 110° 35240 (35240)
0 / 5
0 / 5
LED GU10 6.5W Kanlux IQ-LED WW 2700K 510lm 110° 35240 Fedezze fel az új IQ-LEDIM fényforrásunkat, mely sokféle termékhez illik, tökéletesen ötvözve a modern gyártási technológiákat az attraktív megjelenéssel. A termék ezüst színű, három színhőmérsékletben kapható: melegfehér (WW), hidegfehér(CW), natúr, természetes fehér (NW). Az IQ-LEDIM család egyedi megjelenésű és a legmagasabb minőségű alkatrészekből készül, így a jó világítási paraméterek mellett energia megtakarítást eredményez. Az IQ-LEDIM termékcsalád további előnye a 3 éves garancia. Az IQ-LEDIM fényforrásban alkalmazott innovatív SMD diódáknak és a lencse formájának köszönhetően a termék megjelenése hasonló a COB fényforrásokhoz. A diódák hosszú, akár 25.000 óráig terjedő élettartamúak az alumínium háznak köszönhetően, mely hatékonyan vezeti el a diódák által termelt hőt. Az IQ-LEDIM magas (Ra: ≥95) színvisszaadással rendelkezik, így a színeket nem torzítja, a termék megkapta a szembarát minősítést is.
| Termék ID: | #6033705 |
| Fényáram (lumen) érték: | 510 lumen |
| Fényhasznosítás: | 78 lumen/W |
| Garancia: | 3 év |
| Helyettesíthető halogén izzó: | 50 W |
| LED égő színhőmérséklet: | 2700 K |
| Méret: | 57x50 mm |
| Névleges teljesítmény: | 6.5 W |
| Sugárzási szög: | 110 ° |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |
| Színvisszaadási index: | Ra> 95 |