Kanlux - LED GU10 6W Kanlux Mio LED CW 5000K 430lumen 31235 (31235)
0 / 5
0 / 5
KANLUX MIO LED 6W GU10-CW hidegfehér színű fényforrás
Névleges feszültség [V]: 220-240 AC
Bekapcsolt üzemmód energiafogyasztása [W]: 6
Fényforrás hasznos fényárama [lm]: 430
Színhőmérséklet [K]: 50 00 (hidegfehér)
Foglalat: GU10
Fényforrás névleges élettartama [h]: 15000
Az opál előlap előnyei: lekapcsolva is beleolvad minden lámpatestbe, felkapcsolva pedig nem kápráztat. PHILIPS, OSRAM, KANLUX, INESA, EMOS és S-LIGHTLED fényforrások, LED-izzók és LED-szalagok magánszemélyeknek, viszonteladóknak és kivitelezőknek.
| Termék ID: | #6031257 |
| Energia besorolás: | G |
| Fényáram (lumen) érték: | 430 lumen |
| Fényhasznosítás: | 71 lumen/W |
| Garancia: | 2 év |
| Helyettesíthető halogén izzó: | 50 W |
| LED égő színhőmérséklet: | 5000 K |
| Méret: | 57x50 mm |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Szállítási idő ha nincs raktáron: | 2 nap |
| Színvisszaadási index: | Ra> 80 |