Kobi - E14 6W 4000K (KB0016)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Kobi gyártótól 1090.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6033418 |
| Élettartam: | 30000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 500 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |