Kobi - E27 1.3W 3000K (KB0156)
0 / 5
0 / 5
Meleg fehér fénnyel világít. Energiaosztály: A +. Megvilágítási szög: 360 °. Színvisszaadási index RA > 80. Nem tompítható.
| Termék ID: | #6033280 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A++ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 90 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 1.3 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |