Kobi - MR11 GU10 4W 3000K (KB0221)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Kobi gyártótól 1860.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6027224 |
| Élettartam: | 10000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 320 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Sugárzási szög: | 38 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |