Lunesto - LED olvasólámpa kék mappa nélkül, klipszel Szín: Fekete
0 / 5
0 / 5
LED lámpa narancssárga fénnyel, kék fény nélkül – ideális társ esti olvasáshoz és nyugodt éjszakákhoz Ez a LED lámpa a szemeid egészségére és az alvás minőségére helyezi a hangsúlyt. Az átlagos fényforrásokkal ellentétben nem tartalmaz kék fény komponenst, ami kulcsfontosságú a test természetes cirkadián ritmusának fenntartásában. A legtöbb LED világítótest és elektronikai eszköz által kibocsátott kék fény megzavarja a melatonin, az alvási hormon termelését. Ez a lámpa kellemes, narancssárga fénnyel világít, ami a gyertyafény nyugtató hatását utánozza, és nemcsak esti olvasáshoz, hanem éjszakai lámpaként is tökéletes választás, például kiságy mellé vagy éjszakai szoptatáshoz. Flicker-free technológia és állítható fényerő a kényelmes használathoz Ez a lámpa fejlett Flicker-free technológiával rendelkezik, amely megszünteti a kellemetlen villogást, amely szemfáradtságot okozhat. Ez azt jelenti, hogy hosszabb ideig is kényelmesen olvashatsz anélkül, hogy a szemed
| Termék ID: | #6032887 |
| Anyag: | ABS |
| Elemtípus: | 1000 mAh újratölthető lítium |
| Energia osztály: | G |
| Energiafelhasználás: | 1W |
| Fényáram: | 80lm |
| Jellemzők: | Szabályozható |
| Szín: | Fekete |
| Színhőmérséklet (CCT): | 1600K |
| Tápegység: | DC5V |