LEVO-3 3, 2W=40W G9 430 lumen, melegfehér LED égő, 3évGar
0 / 5
0 / 5
A LEVO-3 G9/230V-os 58 darab EPISTAR © SMD2835 LED-es, kerámiaházas G9 égő egy az egyben helyezhető be hagyományos G9-es aljzatokba, foglalatokba. Kiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra. Előnye, hogy mindössze 4,5 W fogyasztással rendelkezik. A LEVO-3 LED G9/230V-os 58 darab EPISTAR © SMD2835 LED-es G9 égő már csak egy kicsivel nagyobb, mint a halogén változat, így a legtöbb lámpatestbe befér! Kérjük ellenőrizze a meglévő búráját, lámpatestjét a biztonság kedvéért. Mindössze 16 mm átmérőjű és 53 mm hosszúságú. Technikai információ: az SMD LED-ek képviselik ma az aranyközéputat a LED-ek között, minőségük, fényük és áruk miatt. Cégünk kizárólag minőségi taiwani SMD LED-eket használ LED lámpáinkban, LED izzóinkban, melyekre 3 év garanciát nyújtunk. Ajánlás: 40W-os halogén G9-ek kiváltására és minden olyan helyre, ahol 230V és G9 aljzat áll rendelkezésre! Helyi megvilágításra : kis távolságból (0,3-0,5m) kirakat, vitrin, fürdőszobai tükör, konyhapult, képek, festmények, tárgyak, áru megvilágítása. Alkalmas olvasólámpába is ugyanilyen kis távolságból. Fővilágításra : mennyezetbe szerelve általános, szórt fényű LED világítást alakíthatunk ki. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 45000, - Ft 40 W-os hagyományos halogén égőről történő csere esetén(30.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 40 W-os halogén égő 54000 Ft-ot, -LEVO-3 G9/230V-os EPISTAR © SMD2835 LED-es G9 égő 6075 Ft-ot fogyaszt. Megtakarítja továbbá 30 darab halogén szpot bekerülési költségét is, ami kb. 15000 Ft. LED fényforrások általános, körülbelüli megtérülése: - napi 4 óra használat(ami 20 év üzemidő) mellett kb. 1,5 év, - napi 12 óra használat(ami közel 7 év üzemidő) mellett kb. 6 hónap.
| Termék ID: | #6029167 |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 30.000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fényáram: | 430 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | G9/230V |
| Garancia: | 36 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen |
| LED-ek száma és típusa: | 58 db EPISTAR© SMD2835 LED |
| Méretek: | 16 mm átmérőjű, 53 mm hosszú |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 2700 Kelvin |
| Színvisszaadás: | Ra80 |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 3,2 W |
| Teljesítménytényező: | min. 0,5 |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |