Life Light Led - E14 4W 2100K 350lm (LLGYFIL4WE14DEWWA)
0 / 5
0 / 5
Led Filament, 4W gyertya borostyánsárga üveges dekor led. Csavart izzószálas, extra meleg 2200 kelvin, meleg fehér. E14, 350 lumen, 37x98mm. 40W hagyományos gyertya izzó helyett! 360°-os szórásszög, 30.000 óra élettartam! A borostyán burája és az extra meleg színe miatt különleges design világítás, akár egy szál vezetéken lógva is hangulatos! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Life Light Led 2 év garancia!
| Termék ID: | #6027942 |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 350 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 2100 K |
| Típus: | LED izzó |