Life Light Led - E14 6W 2000K 500lm (LLKFIL6W45MME14EWWA)
0 / 5
0 / 5
Led Filament, 6W körte led, borostyánsárga üveges, extra meleg 2000 kelvin, E14, 500 lumen, 45x78mm. 50W hagyományos gyertya izzó helyett! 360°-os szórásszög, 30.000 óra élettartam! Normál átlátszó bura, 2000 kelvin, extra meleg, templomokba, kastélyokba és normál használatra! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Life Light Led 2 év garancia!
| Termék ID: | #6028344 |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 500 lm |
| Névleges feszültség: | 170-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 2000 K |
| Típus: | LED izzó |