Life Light Led - E14 7W 6000K 700lm (LLK7W45MME14CW)
0 / 5
0 / 5
Life Light Led körte égő 7W, E14, 700 lumen, 45mm, 6000 kelvin, hideg fehér. Nem vibrál a fénye! 70W izzó helyett, nem körte izzó! 180°-os szórásszög, 45mm fejátmérő, 81mm hosszú. 30000 óra élettartam. Csak a leddiszkontban: A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Gyárakban, ahol forgó gépalkatrészek vannak eleve tilos vibrálós fényt alkalmazni, a balesetveszély miatt! Life Light Led 3 év garancia!
| Termék ID: | #6030064 |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 700 lm |
| Névleges feszültség: | 170-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Sugárzási szög: | 180 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Típus: | LED izzó |