Life Light Led - E14 8W 4000K 800lm (LLK8W45MME14SW)
0 / 5
0 / 5
Led körte égő 8W, 800 lumen, E14 foglalattal, /nem led izzó!/, 4000 kelvin, közép fehér. AP ház, tejüveges, kis gömb, 45mm fejátmérő. Ez az igazi vakító fény 100 lumen/W, csak a leddiszkontban: a lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban! A ledek nem zavaróak, mert nem látszanak! 30.000 óra élettartam! Nem vibrál a fénye és így nem bántja a szemet! Life Light Led 3 év garancia!
| Termék ID: | #6027354 |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 800 lm |
| Névleges feszültség: | 170-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 8 W |
| Sugárzási szög: | 270 ° |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Típus: | LED izzó |