Life Light Led - E27 12W 2000K 1080lm (LLKFIL12W125MME27EWWA)
0 / 5
0 / 5
Led Filament, látszó izzószálas, borostyánsárga üveges körte égő 12W, E27, 1080 lumen, 125 mm, 2000 kelvin, extra meleg fehér. 100W izzó helyett, nem körte izzó! 360°-os szórásszög, 125 mm fejátmérő, 175 mm hosszú. 30.000 óra élettartam! Csak a leddiszkontban: A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Normál átlátszó bura, 2000 kelvin, extra meleg, templomokba, kastélyokba és normál használatra! Life Light Led 2 év garancia!
| Termék ID: | #6033794 |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1080 lm |
| Névleges feszültség: | 170-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 12 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 2000 K |
| Típus: | LED izzó |