Life Light Led - E27 6W 2100K 500lm (LLKFIL6W125MME27DEWWA)
0 / 5
0 / 5
Led Filament 6W körte, 500 lumen, borostyánsárga üveges dekor led. Csavart izzószálas, extra meleg 2100 kelvin, meleg fehér. 125mm fejátmérő, D125xH175 mm. 60W hagyományos izzó helyett! 360°-os szórásszög, 30.000 óra élettartam! A borostyán burája és az extra meleg színe miatt különleges design világítás, akár egy szál vezetéken lógva is hangulatos! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Life Light Led 2 év garancia!
| Termék ID: | #6033772 |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 500 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 2100 K |
| Típus: | LED izzó |