Life Light Led - E27 6W 4000K 700lm (LLKFIL6W45MME27KSW)
0 / 5
0 / 5
Led Filament 6W körte led, 4000 kelvin, természetes fehér, E27, 500 lumen, 45x78mm. 50W hagyományos gyertya izzó helyett! 360°-os szórásszög, 30.000 óra élettartam! Normál átlátszó bura, 4000 kelvin, természetes fehér fény, kifejezetten ezüst és króm színű lámpákba ajánljuk! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Life Light Led 2 év garancia!
| Termék ID: | #6030937 |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 700 lm |
| Névleges feszültség: | 170-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 4200 K |
| Típus: | LED izzó |