Life Light Led - E27 8W 2700K 800lm LLK8WTBE27K2700
0 / 5
0 / 5
Life Light körte led 8W, 800 lumen, 2700 Kelvin „AZ IGAZI MELEG FÉNY!. 3 év garanciával! Nem vibrál a fénye! Teljes burás 270° sugárzási szög, 60 mm fejátmérő! Ez a alumínum-műanyag házas körte led megfelel egy hagyományos 80 Wattos hagyományos izzónak! A ledek nem zavaróak, mert nem látszanak. Ez nem körte led izzó, hiszen nincs benne izzó szál! 30.000 óra élettartam! CE, ROHS. Ennek a termék garantáltan nem vibrál a fénye és így nem bántja a szemet, nem okoz fejfájást/ CSAK A LIFE LIGHT LEDEK NEM VIBRÁLNAK!/ és bírja a feszültség ingadozásokat, AC170-240V között működik! Life Light Led a GARANCIA 3 ÉV!
| Termék ID: | #6027312 |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 800 lm |
| Névleges feszültség: | 90-265 V |
| Névleges teljesítmény: | 8 W |
| Sugárzási szög: | 270 ° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Típus: | LED izzó |