Life Light Led - G9 4W 2700K 400lm (LLG94WNFK2700)
0 / 5
0 / 5
Led G9 4W, 5730 SMD chip, 400 lumen, 2700 kelvin, az igazi meleg fény! Kis méret: 15x50 mm, 360°-ban világít. Csillárokba, oldalfali lámpákba is alkalmas! Az egyetlen G9, aminek nem vibrál a fénye! Life Light led 3 év garancia!
| Termék ID: | #6030282 |
| Fejelés/foglalat: | G9 |
| Fényáram: | 400 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Típus: | LED izzó |