Life Light Led - G9 6W 6300K 700lm (LLG96WNFCW)
0 / 5
0 / 5
Led G9 6W, 5730 SMD chip, 600 lumen, 6300 kelvin, hideg fehér fény! Kis méret: 16x62 mm, 360°-ban világít. Csillárokba, oldalfali lámpákba is alkalmas! Nem vibrál a fénye! Life Light led 2 év garancia!
| Termék ID: | #6032673 |
| Fejelés/foglalat: | G9 |
| Fényáram: | 700 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 6300 K |
| Típus: | LED izzó |