Life Light Led - GU10 5W 4000K 540lm (LLGU10AP5WNFSWAT)
0 / 5
0 / 5
GU10 5W smd spot égő, 460 lumen, 4200K, közép fehér. Nem vibrál a fénye! Ez egy smd led spotégő vagy led fényforrás nem led izzó! A dobozon 500, ténylegesen 460 Lumen. Ez a termék garantáltan nem vibrál és bírja a feszültség ingadozásokat, AC100-240V között működik! Fénye erősebb, mint egy 40W halogén izzóé! Bármelyik spot keretbe/ lámpatestbe belefér! Ne feledjen lámpakeretet és foglalatot is választani! A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv mellett, a Letöltés menüpontban! Life Light Led 3 év garancia!
| Termék ID: | #6030620 |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 540 lm |
| Névleges feszültség: | 170-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 5 W |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Színhőmérséklet: | 4200 K |
| Típus: | LED izzó |